Ako nakupovať

V našom online kníhkupectve môžte objednávať a nakupovať s 10% zľavou celú našu produkciu. Stačí si na našej webovej stránke vybrať knihy do košíčka a vyplniť spojenie na Vás a adresu, kam majú byť knihy doručené. Spôsob platby je na dobierku a pre organizácie, pokiaľ si ho vyžiadajú,bude v dobierke aj daňový doklad.

Objednávku titulov môžte zaslať aj poštou, faxom alebo e-mailom.

Všetky potrebné informácie o nás nájdete v časti kontaktných údajov. Pri všetkých prípadoch, prosím, nezabudnite uviesť Vašu presnú kontaktnú adresu, na ktorú majú byť knihy doručené a aj Vaše telefónne číslo.
Takto objednané knihy Vám pošleme na dobierku alebo ponúkame možnosť osobného odberu v našom sklade.

Všetky objednávky vybavujeme do 14 dní až do vypredania zásob. K cene kníh zaslaných na dobierku sa pripočítavajú poplatky za poštovné v závislosti od hodnoty objednávky.
do 35 € pripočítavame poštovné 2,60 €
nad 35 € platíme poštovné my
Balné a iné poplatky neučtujeme.

Špeciálna ponuka pre školy

Výhradne detským zariadeniam poskytujeme službu priameho predaja v našom sklade, kde si možno knihy zakúpiť s 15% zľavou pri nákupe v hodnote viac ako 100 €. Prípadné otázky vám radi zodpovieme na tel. číslach skladu alebo vydavateľstva.

Reklamačné podmienky

Vážení zákazníci, sme radi, že ste si objednali našu knihu. Naším cieľom je vaša čo najväčšia spokojnosť, a preto si vás dovoľujeme upozorniť na to, ako postupovať pri zistených chybách.

Pri zistení chyby tlače (netýka sa to námietok k obsahu knihy), obráťte sa telefonicky, prosím, na naše vydavateľstvo. Po telefonickej dohode si môžete vymeniť chybný výtlačok tam, kde ste ho kúpili a v prípade našej zásielky môžte vrátiť chybnú knihu na adresu nášho skladu a knihu vám vymeníme. Zásielka musí byť poslaná ako obyčajný balík a kniha musí byť nepoškodená a neporušená, t. j. v pôvodnom stave. Pre urýchlenie reklamácie označte, prosím, vo vrátenej knihe viditeľne zistenú chybu, priložte svoju úplnú adresu a telefonické spojenie.

Reklamácia bude vybavená najneskôr do 14 dní od doručenia chybnej knihy.

Reklamácie chýb tlače podliehajú reklamačnému poriadku SR.
Za poškodenia spôsobené poštou alebo za poškodenia vzniknuté po prevzatí zásielky nezodpovedáme.

Prajeme vám veľa pekných chvíľ strávených s našimi knihami.